Kurumsal

1998 yılında Bursa da sektörün ilk ve köklü firmalarından biri olarak İmtay Klima Isıtma Soğutma Sistemleri adı altında kurulan firmamız her geçen gun Isıtma Soğutma sektöründe hızlı adımlarla ilerleyerek 2004  yılında teknik servis alanında  Bahar Mühendisliği de bünyesine katarak İmtay Group çatısı altında birleşmiştir. Firmamızın büyümesini kurulduğu gunden beri değişmeyen samimiyetimiz güvenilirliğimiz ve hergeçen gün kadromuzun profesyonel bir şekilde büyümesine borçluyuz.

Isıtma ve Soğutma sektöründe yurtdışında konusunda lider markalarla kurduğumuz işbirliği sayesinde müşterilerine en ekonomik, yapıcı ve kalıcı çözümlerle ulaşmayı hedef bilen İMTAY GROUP, dün olduğu gibi bugün ve yarında sizlere iklimlendirme ( Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Endüstriyel Soğutma ) konularında bünyesindeki mühendislik departmanı ve bilgisiyle daha iyi hizmet verebilmek için hazırlanmış  özel programlar desteği ile danışmanınız olmayı görev bilmiştir.

Merkezi ve Split Klimalar, Havalandırma Kanalları ve Klima Santralleri ,Pano Soğutucular ,Chiller Grubu ,Hava Kurutucular, Tekstil Klimaları ve nemlendirme ürünleri ile  sizlere kaliteli ve guvenilir hizmet sunmaktan onur duyarız .

Kalitemiz; bize duyduğunuz GÜVEN’dir.


Kurumsal | Ürünlerimiz | Online Satış | Satış Noktaları | Müşteri Hizmetleri | Bayilerimiz